Укр Рус

Про центральні органи виконавчої влади
Стаття 17. Завдання центральних органів виконавчої владиСт. 17 ЗУ Про центральні органи виконавчої влади від 17.03.2011 № 3166-VI1. Основними завданнями центральних органів виконавчої влади є:

1) надання адміністративних послуг;

2) здійснення державного нагляду ;

3) управління об'єктами державної власності;

4) внесення пропозицій щодо забезпечення формування державної політики на розгляд міністрів, які спрямовують та координують їх діяльність;

5) здійснення інших завдань, визначених законами України та покладених на них Президентом України.

2. Центральні органи виконавчої влади можуть здійснювати одне або кілька визначених частиною першою цієї статті завдань.

У разі якщо більшість функцій центрального органу виконавчої влади складають функції з надання адміністративних послуг фізичним і юридичним особам, центральний орган виконавчої влади утворюється як служба.

У разі якщо більшість функцій центрального органу виконавчої влади складають функції з управління об'єктами державної власності, що належать до сфери його управління, центральний орган виконавчої влади утворюється як агентство.

У разі якщо більшість функцій центрального органу виконавчої влади складають контрольно-наглядові функції за дотриманням державними органами, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними та фізичними особами актів законодавства, центральний орган виконавчої влади утворюється як інспекція.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про центральні органи виконавчої влади від 17.03.2011 № 3166-VI 

Рекомендовані сторінки

Про адміністративні послуги Стаття 9. Порядок надання адміністративних послуг Про адміністративні послуги Стаття 8. Інформаційна і технологічна картки адміністративної послуги Про адміністративні послуги Стаття 7. Вимоги щодо якості надання адміністративних послуг Про адміністративні послуги Стаття 13. Адміністратор Про адміністративні послуги Стаття 18. Фінансове та інше забезпечення надання адміністративних послугДодати коментар до ст.17 ЗУ Про центральні органи виконавчої влади від 17.03.2011 № 3166-VI