Укр Рус

Про тваринний світ
Стаття 48. Охорона тварин під час застосування пестицидів і агрохімікатів Ст. 48 ЗУ Про тваринний світ від 13.12.2001 № 2894-IIIПід час застосування пестицидів і агрохімікатів повинні враховуватися вимоги цього Закону, законодавства про захист рослин, інших нормативно-правових актів щодо охорони тваринного світу і середовища існування тварин.

Підприємства, установи, організації та громадяни зобов'язані вживати заходів щодо забезпечення запобігання захворюванню і загибелі тварин під час зберігання, транспортування та застосування пестицидів і агрохімікатів.

Правила зберігання, транспортування та застосування пестицидів і агрохімікатів затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики, та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення. { Частина третя статті 48 із змінами, внесеними згідно із Законами N 5456-VI від 09.04.20

Стаття 1 ...46 47 48 49 50 ...64 

Перейти до статті