Укр Рус

Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону
Стаття 1. Засади участі громадян в охороні громадського порядку і державного кордонуСт. 1 ЗУ Про участь громадян у охороні громадського порядку від 22.06.2000 № 1835-IIIГромадяни України відповідно до Конституції України мають право створювати в установленому цим Законом порядку громадські об'єднання для участі в охороні громадського порядку і державного кордону, сприяння органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам, Державній прикордонній службі України та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні адміністративних правопорушень і злочинів, захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних обставин .

Громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону можуть бути створені на засадах громадської самодіяльності як зведені загони громадських формувань, спеціалізовані загони сприяння міліції та Державній прикордонній службі України, асоціації громадських формувань тощо.

Стаття 1 2 3 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону від 22.06.2000 № 1835-III