Укр Рус

Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону
Стаття 4. Порядок створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордонуСт. 4 ЗУ Про участь громадян у охороні громадського порядку від 22.06.2000 № 1835-IIIГромадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону створюються на добровільних засадах за місцем роботи, навчання або проживання громадян.

Рішення про створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону приймається на зборах громадян. На збори можуть бути запрошені представники трудових колективів, навчальних закладів, правоохоронних органів, підрозділів Державної прикордонної служби України та громадськості. Громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону створюються у складі не менше ніж 10 осіб.

Місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування та правоохоронні органи надають всіляку допомогу та підтримку у створенні громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону від 22.06.2000 № 1835-III 

Рекомендовані сторінки

Скачать Закон України Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону Стаття 5. Положення (статут) громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону Про участь громадян у охороні громадського порядку і державного кордону Стаття 6. Реєстрація положення (статуту) громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордонуДодати коментар до ст.4 ЗУ Про участь громадян у охороні громадського порядку від 22.06.2000 № 1835-III