Укр Рус

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Стаття 10. Секретаріат УповноваженогоСт. 10 ЗУ Про уповноваженого ВРУ з прав людини вiд 23.12.1997 № 776/97-ВРДля забезпечення діяльності Уповноваженого утворюється секретаріат, який є юридичною особою, має свій рахунок у банку та печатку встановленого зразка.

Структура секретаріату, розподіл обов'язків та інші питання щодо організації його роботи регулюються Положенням про секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини . На працівників секретаріату поширюється дія Закону України "Про державну службу" . Положення та кошторис секретаріату затверджуються Уповноваженим у межах кошторису витрат, пов'язаних із діяльністю Уповноваженого. Призначення на посаду та звільнення працівників секретаріату здійснюються Уповноваженим.

При Уповноваженому з метою надання консультаційної підтримки, проведення наукових досліджень, а також вивчення пропозицій щодо поліпшення стану захисту прав і свобод людини і громадянина може створюватися консультативна рада із осіб, що мають досвід роботи в галузі захисту прав і свобод людини і громадянина.

Стаття 1 ...8 9 10 11 12 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вiд 23.12.1997 № 776/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Основи законодавства України про охорону здоров'я Стаття 2. Міжнародні договори України в сфері охорони здоров'я  Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людиниДодати коментар до ст.10 ЗУ Про уповноваженого ВРУ з прав людини вiд 23.12.1997 № 776/97-ВР