Укр Рус

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
Стаття 15. Акти реагування УповноваженогоСт. 15 ЗУ Про уповноваженого ВРУ з прав людини вiд 23.12.1997 № 776/97-ВРАктами реагування Уповноваженого щодо порушень положень Конституції України, законів України, міжнародних договорів України стосовно прав і свобод людини і громадянина є конституційне подання Уповноваженого та подання Уповноваженого до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та їх посадових і службових осіб.

Конституційне подання Уповноваженого - акт реагування до Конституційного Суду України щодо вирішення питання про відповідність Конституції України закону України чи іншого правового акта Верховної Ради України, акта Президента України та Кабінету Міністрів України, правового акта Автономної Республіки Крим; офіційного тлумачення Конституції України та законів України.

Подання Уповноваженого - акт, який вноситься Уповноваженим до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, їх посадовим і службовим особам для вжиття відповідних заходів у місячний строк щодо усунення виявлених порушень прав і свобод людини і громадянина.

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини вiд 23.12.1997 № 776/97-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Стаття 22. Обов'язок співпраці з Уповноваженим Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Стаття 16. Підстави для провадження справ та призначення перевірок Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Стаття 17. Розгляд звернень до УповноваженогоДодати коментар до ст.15 ЗУ Про уповноваженого ВРУ з прав людини вiд 23.12.1997 № 776/97-ВР