Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 47 ЗУ Про вибори Президента України від 05.03.1999 № 474-XIV


Чинний зі змінами. Перевірено 17.03.2018

Про вибори Президента України Стаття 47. Порядок висування кандидатів партіями

1. Партія може висунути одного кандидата на пост Президента України.

2. Партія може висунути кандидатом на пост Президента України особу, яка є членом цієї партії, або позапартійного громадянина, який відповідно до статті 9 цього Закону має право бути обраним Президентом України.

{Частину третю статті 47 виключено на підставі Закону № 879-VII від 13.03.2014}

4. Висунення кандидата на пост Президента України партією здійснюється на з’їзді (зборах, конференції) відповідно до статуту цієї партії.

5. Особа може бути висунута кандидатом на пост Президента України лише однією партією за згодою кандидата.

6. У протоколі з'їзду (зборів, конференції) партії зазначаються: дата його проведення, порядок денний, відомості про особу, висунуту кандидатом на пост Президента України (прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць і рік народження, громадянство, партійність, посада (заняття), місце роботи і місце постійного проживання), підсумки голосування щодо кандидата на пост Президента України. Протокол підписується головуючим на з'їзді (зборах, конференції) та скріплюється печаткою партії.

{Частину сьому статті 47 виключено на підставі Закону № 879-VII від 13.03.2014}

8. Про час і місце проведення з’їзду (зборів, конференції) з метою висунення кандидата на пост Президента України заздалегідь повідомляються засоби масової інформації. Порядок акредитації представників засобів масової інформації на такому з’їзді (зборах, конференції) визначається організаторами заходу.

Стаття 1 ...43 44 47 48 49 ...Прикінцеві положення

Перейти до статті