Укр Рус

Про військовий обов язок і військову службу
Стаття 33. Загальні правила військового облікуСт. 33 ЗУ Про військовий обов язок і військову службу від 25.03.1992 № 2232-XII1. Військовий облік поділяється на облік призовників і облік військовозобов'язаних.

2. Загальне керівництво роботою, пов'язаною з організацією та веденням військового обліку призовників і військовозобов'язаних, контроль за станом цієї роботи в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від підпорядкування і форм власності здійснює Генеральний штаб Збройних Сил України. Функціонування системи військового обліку забезпечується органами Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, іншими міністерствами та центральними органами виконавчої влади, місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

3. Військовий облік усіх призовників і військовозобов'язаних ведеться за місцем їх проживання і відповідно до обсягу та деталізації поділяється на персонально-якісний, персонально-первинний та персональний.

4. Військовий облік військовозобов'язаних за призначенням поділяється на загальний і спеціальний.

5. Військовий облік призовників і військовозобов'язаних ведеться в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...31 32 33 34 35 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про військовий обов язок і військову службу від 25.03.1992 № 2232-XII 

Рекомендовані сторінки

Кодекс Украины об административных нарушениях Статья 210. Нарушение военнообязанными или призывниками законодательства о воинской обязанности и военной службе Про військовий обов язок і військову службу Стаття 35. Загальний і спеціальний облік військовозобов'язаних та облік резервістів Про військовий обов язок і військову службу Стаття 34. Персонально-якісний, персонально-первинний та персональний облік призовників і військовозобов'язаних Про військовий обов язок і військову службу Стаття 38. Обов'язки органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, посадових осіб, призовників і військ... Про військовий обов язок і військову службу Стаття 30. Звільнення від проходження зборів