Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 3. Виконання рішень іншими органамиСт. 3 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. У випадках, передбачених законом, рішення судів та інших органів щодо стягнення коштів виконуються податковими органами, банками та іншими фінансовими установами. Рішення зазначених органів можуть виконуватися відповідно до закону також іншими органами, установами, організаціями, посадовими особами та громадянами.

2. Рішення про стягнення коштів з державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ виконуються органами Державного казначейства України в установленому Кабінетом Міністрів України порядку.

3. Органи, установи, організації та особи, зазначені в частинах першій і другій цієї статті, не є органами примусового виконання, крім органів та посадових осіб, які виконують рішення про притягнення до кримінальної або адміністративної відповідальності.

Стаття 1 2 3 4 5 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV

Рекомендованные страницы

Про виконавче провадження Прикінцеві положення Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 27. Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі Про виконавче провадження Стаття 5. Обов'язковість вимог державного виконавця Про виконавче провадження Стаття 4. Інформаційне забезпечення виконавчого провадження Про виконавче провадженняДодати коментар до ст.3 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV