Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 33. Особливості виконання рішень у разі відкриття кількох виконавчих проваджень щодо одного боржникаСт. 33 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. У разі якщо в органі державної виконавчої служби відкрито кілька виконавчих проваджень про стягнення коштів з одного боржника, вони об'єднуються у зведене виконавче провадження і на майно боржника накладається арешт у межах загальної суми стягнення, виконавчого збору і можливих витрат, пов'язаних з організацією та проведенням виконавчих дій.

2. У разі якщо виконавчі провадження про стягнення коштів з одного боржника відкриті у кількох органах державної виконавчої служби, об'єднання виконавчих проваджень у зведене здійснюється в порядку, встановленому Міністерством юстиції України.

Стаття 1 ...31 32 33 34 35 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV

Рекомендованные страницы

Про виконавче провадження Об исполнительном производстве Статья 33. Особенности исполнения решений в случае открытия нескольких исполнительных производств в отношении одного должника Про виконавче провадження Стаття 31. Надсилання документів виконавчого провадження Про виконавче провадження Стаття 52. Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника Про виконавче провадження Стаття 34. Роз'яснення рішень, виконавчих документів, які підлягають примусовому виконаннюДодати коментар до ст.33 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV