Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 34. Роз'яснення рішень, виконавчих документів, які підлягають примусовому виконаннюСт. 34 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. У разі якщо викладена у виконавчому документі резолютивна частина рішення є незрозумілою, державний виконавець або сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення відповідного рішення.

2. У разі якщо зміст виконавчого документа є незрозумілим, державний виконавець або сторони виконавчого провадження мають право звернутися до органу , який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення змісту цього документа.

3. Суд або орган , який видав виконавчий документ, зобов'язаний розглянути заяву державного виконавця у десятиденний строк з дня її надходження і у разі необхідності дати відповідне роз'яснення рішення чи змісту документа, не змінюючи їх редакції.

Стаття 1 ...32 33 34 35 36 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 35. Відкладення провадження виконавчих дій Про виконавче провадження Стаття 36. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання рішення Про виконавче провадження Стаття 27. Початок примусового виконання рішень Про виконавче провадження Стаття 25. Прийняття виконавчого документа до виконання Про виконавче провадження Стаття 28. Виконавчий збірДодати коментар до ст.34 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV