Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 34. Роз'яснення рішень, виконавчих документів, які підлягають примусовому виконаннюСт. 34 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. У разі якщо викладена у виконавчому документі резолютивна частина рішення є незрозумілою, державний виконавець або сторони виконавчого провадження мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення відповідного рішення.

2. У разі якщо зміст виконавчого документа є незрозумілим, державний виконавець або сторони виконавчого провадження мають право звернутися до органу , який видав виконавчий документ, із заявою про роз'яснення змісту цього документа.

3. Суд або орган , який видав виконавчий документ, зобов'язаний розглянути заяву державного виконавця у десятиденний строк з дня її надходження і у разі необхідності дати відповідне роз'яснення рішення чи змісту документа, не змінюючи їх редакції.

Стаття 1 ...32 33 34 35 36 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 33. Особливості виконання рішень у разі відкриття кількох виконавчих проваджень щодо одного боржника Про виконавче провадження Стаття 35. Відкладення провадження виконавчих дій Про виконавче провадження Стаття 36. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання рішення Про виконавче провадження Стаття 32. Заходи примусового виконання рішеньДодати коментар до ст.34 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV