Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 35. Відкладення провадження виконавчих дійСт. 35 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. За наявності обставин, що перешкоджають провадженню виконавчих дій, або у разі несвоєчасного одержання сторонами документів виконавчого провадження, внаслідок чого вони були позбавлені можливості скористатися правами, наданими їм цим Законом, державний виконавець може відкласти виконавчі дії за заявою стягувача чи боржника або з власної ініціативи на строк до десяти робочих днів. Про відкладення провадження виконавчих дій державний виконавець виносить відповідну постанову, про що повідомляє сторонам.

2. Постанова державного виконавця про відкладення провадження виконавчих дій може бути оскаржена у триденний строк у порядку, встановленому цим Законом.

Стаття 1 ...33 34 35 36 37 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 37. Обставини, що зумовлюють обов'язкове зупинення виконавчого провадження Про виконавче провадження Стаття 36. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання рішення Про виконавче провадження Стаття 34. Роз'яснення рішень, виконавчих документів, які підлягають примусовому виконанню Про виконавче провадження Про виконавче провадження Стаття 33. Особливості виконання рішень у разі відкриття кількох виконавчих проваджень щодо одного боржникаДодати коментар до ст.35 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV