Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 36. Відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання рішенняСт. 36 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. За наявності обставин, що ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим, державний виконавець за власною ініціативою чи за заявою сторін, а також самі сторони мають право звернутися до суду, який видав виконавчий документ, із заявою про відстрочку або розстрочку виконання, а також про встановлення або зміну способу і порядку виконання.

2. Питання про відстрочку або розстрочку виконання, встановлення чи зміну способу і порядку виконання розглядається судом у встановлений законом строк. Відповідне рішення може бути оскаржене у встановленому законом порядку.

3. Щодо інших рішень відстрочка або розстрочка виконання, встановлення чи зміна способу і порядку виконання не допускаються.

4. Рішення про розстрочку виконується в частині та у строки, встановлені цим рішенням.

5. Законом можуть встановлюватися особливості щодо надання відстрочки або розстрочки виконання рішення.

Стаття 1 ...34 35 36 37 38 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Гражданский кодекс Украины Статья 213. Толкование содержания сделки Про виконавче провадження Стаття 35. Відкладення провадження виконавчих дій Про виконавче провадження Стаття 34. Роз'яснення рішень, виконавчих документів, які підлягають примусовому виконанню Про виконавче провадження Стаття 37. Обставини, що зумовлюють обов'язкове зупинення виконавчого провадження Про виконавче провадження Стаття 38. Право державного виконавця зупинити виконавче провадженняДодати коментар до ст.36 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV