Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 4. Інформаційне забезпечення виконавчого провадженняСт. 4 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. З метою забезпечення електронного документообігу в органах державної виконавчої служби, ведення обліку виконавчих проваджень, контролю за дотриманням державними виконавцями вимог законодавства під час здійснення виконавчих дій, надання оперативного доступу сторонам виконавчого провадження до його матеріалів Міністерство юстиції України забезпечує функціонування Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень. Порядок ведення такого реєстру, умови доступу до нього та отримання інформації встановлюються Міністерством юстиції України.

2. Під час виконання рішень державний виконавець має право на безпосередній доступ до баз даних і реєстрів, у тому числі електронних, що містять інформацію про боржників, їхнє майно та кошти. Порядок доступу до таких реєстрів встановлюється Міністерством юстиції України спільно з відповідними центральними органами виконавчої влади, які забезпечують їх ведення.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Про виконавче провадження Стаття 26. Відмова у відкритті виконавчого провадження Про виконавче провадження Стаття 6. Гарантії прав фізичних і юридичних осіб у виконавчому провадженні Про виконавче провадження Стаття 8. Сторони виконавчого провадження Про виконавче провадження Стаття 25. Прийняття виконавчого документа до виконанняДодати коментар до ст.4 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV