Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 48. Повернення виконавчого документа до суду або іншого органу (посадовій особі), який його видавСт. 48 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV
1. Виконавчий документ, прийнятий державним виконавцем до виконання, повертається до суду, який його видав, у разі відновлення судом строку для подання апеляційної скарги на рішення, за яким видано виконавчий документ, та прийняття такої апеляційної скарги до розгляду .

2. Виконавчий документ, прийнятий державним виконавцем до виконання, за яким стягувачем є держава, у випадках, передбачених частиною першою статті 47 цього Закону, повертається до органу, який пред'явив виконавчий документ до виконання.

3. Про повернення виконавчого документа державний виконавець виносить постанову, яка затверджується начальником відділу, якому він безпосередньо підпорядкований. Копія постанови у триденний строк надсилається сторонам і може бути оскаржена в десятиденний строк у порядку, встановленому цим Законом.


Стаття 1 ...46 47 48 49 50 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про автомобільний транспорт Стаття 48. Документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення Про виконавче провадження Стаття 49. Закінчення виконавчого провадження Про виконавче провадження Про виконавче провадження Стаття 47. Повернення виконавчого документа стягувачу Про виконавче провадження Стаття 50. Наслідки завершення виконавчого провадженняДодати коментар до ст.48 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV