Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 51. Відновлення виконавчого провадженняСт. 51 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV
1. У разі якщо постанова державного виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або керівником відповідного органу державної виконавчої служби або якщо до державного виконавця надійшло рішення суду про скасування заходів до забезпечення позову, а також у разі повернення виконавчого документа з іншого відділу державної виконавчої служби, виконавче провадження підлягає відновленню протягом трьох робочих днів з дня надходження рішення суду, виконавчого документа чи постанови керівника відповідного органу державної виконавчої служби.

2. За наявності обставин, передбачених частиною шостою статті 79 цього Закону, виконавче провадження підлягає відновленню у триденний строк з дня надходження до державного виконавця відповідної заяви стягувача.

3. Про відновлення виконавчого провадження державний виконавець виносить постанову, копії якої не пізніше наступного дня надсилаються до суду, який визнав незаконною постанову державного виконавця, сторонам, а також органу , який видав виконавчий документ.

4. У разі відновлення виконавчого провадження стягувач, суд або орган , якому повернуто виконавчий документ, зобов'язаний у тримісячний строк з дня надходження відповідної постанови пред'явити його до виконання.


Стаття 1 ...49 50 51 52 53 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 49. Закінчення виконавчого провадження Про виконавче провадження Стаття 79. Виконання рішення про вселення стягувача Про виконавче провадження Стаття 50. Наслідки завершення виконавчого провадження Про виконавче провадження Стаття 47. Повернення виконавчого документа стягувачу Про виконавче провадження Стаття 53. Особливості звернення стягнення на кошти боржника в іноземній валюті та виконання рішень при обчисленні боргу в іноземній валюті