Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 55. Звернення стягнення на майно боржника, що перебуває в інших осібСт. 55 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. Державний виконавець має право звернути стягнення на майно боржника, що перебуває в інших осіб, а також на майно та кошти, що належать боржнику від інших осіб.

Зазначені особи зобов'язані подати на запит державного виконавця у визначений ним строк відомості про належне боржнику майно, що перебуває в них, та майно чи кошти, які вони мають передати боржнику.

2. Після надходження від зазначених осіб відомостей про наявність майна боржника державний виконавець описує таке майно, вилучає його і реалізує у встановленому цим Законом порядку. У разі якщо особа, у якої перебуває майно боржника, перешкоджає державному виконавцю в його вилученні, таке майно вилучається державним виконавцем у примусовому порядку.

3. Готівкові кошти та майно, що належать боржнику від інших осіб, вилучаються державним виконавцем у таких осіб у присутності понятих на підставі ухвали суду.

4. На належні боржникові у разі передачі від інших осіб кошти, що перебувають на рахунках у банках та інших фінансових установах, стягнення звертається державним виконавцем на підставі ухвали суду в порядку, встановленому цим Законом.

5. За ухилення від виконання розпоряджень державного виконавця особою, в якої перебуває майно боржника, на неї може бути накладено стягнення відповідно до цього Закону.

Стаття 1 ...53 54 55 56 57 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 56. Майно, на яке не може бути звернуто стягнення Про виконавче провадження Стаття 57. Арешт і вилучення майна боржника Цивільний процесуальний кодекс України Стаття 157. Строки розгляду справ Про виконавче провадження Стаття 54. Звернення стягнення на заставлене майно Про виконавче провадженняДодати коментар до ст.55 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV