Укр Рус

Про виконавче провадження
Стаття 69. Відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржникаСт. 69 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV1. Підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи - підприємці здійснюють відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника і перераховують кошти стягувачу у строк, встановлений для здійснення зазначених виплат боржнику, а якщо такий строк не встановлено - до десятого числа кожного місяця, наступного за звітним. Такі підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи - підприємці кожні шість місяців надсилають державному виконавцю звіт про здійснені відрахування та виплати за формою, встановленою Міністерством юстиції України.

2. У разі припинення перерахування коштів стягувачу у зв'язку із зміною боржником місця роботи, проживання, перебування чи навчання або з інших причин підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи - підприємці не пізніш як у триденний строк повідомляють державному виконавцю про причину припинення виплат та зазначають нове місце роботи, проживання чи навчання боржника, якщо воно відоме. Посадові особи, винні у ненаданні таких відомостей без поважних причин, можуть бути притягнуті до відповідальності, передбаченої законом.

Стаття 1 ...67 68 69 70 71 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV 

Рекомендовані сторінки

Про виконавче провадження Стаття 70. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника Про виконавче провадження Стаття 71. Звернення стягнення на заробітну плату боржника, який відбуває покарання Про виконавче провадження Стаття 73. Кошти, на які не може бути звернено стягнення Про виконавче провадження Стаття 68. Умови звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржникаДодати коментар до ст.69 ЗУ Про виконавче провадження вiд 21.04.1999 № 606-XIV