Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Про виконавче провадження
Стаття 76. Відповідальність за невиконання законних вимог виконавця та порушення вимог цього ЗаконуСт. 76 ЗУ Про виконавче провадження вiд 02.06.2016 № 1404-VIII


Чинний зі змінами. Перевірено 18.02.2018


1. За невиконання законних вимог виконавця, порушення вимог цього Закону, у тому числі за несвоєчасне подання або неподання звітів про відрахування із заробітної плати та інших доходів боржника, неподання або подання неправдивих відомостей про доходи і майновий стан боржника, ненадання боржником на вимогу виконавця декларації чи зазначення у декларації неправдивих відомостей або неповідомлення про зміну таких відомостей, неповідомлення боржником про зміну місця проживання (перебування) чи місцезнаходження або місця роботи (отримання доходів), а також за неявку без поважних причин за викликом виконавця, винні особи несуть відповідальність відповідно до закону.

2. За наявності ознак кримінального правопорушення в діях особи, яка умисно перешкоджає виконанню рішення чи в інший спосіб порушує вимоги закону про виконавче провадження, виконавець складає акт про порушення і звертається до органів досудового розслідування з повідомленням про вчинення кримінального правопорушення.


Стаття 1 ...74 75 76 77 78 ...Додато

Перейти до статті