Укр Рус

Про всеукраїнський референдум
Стаття 26. Порядок призначення всеукраїнського референдуму про внесення змін до Конституції УкраїниСт. 26 ЗУ Про всеукраїнський референдум від 06.11.2012 № 5475-VI1. Президент України протягом п'яти днів після отримання від Голови Верховної Ради України закону про внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України видає указ про призначення всеукраїнського референдуму про внесення змін до Конституції України із зазначенням дати його проведення. Текст закону, що виноситься на затвердження всеукраїнським референдумом про внесення змін до розділів I, III, XIII Конституції України, обов'язково додається до указу Президента України.

2. Указом Президента України про призначення всеукраїнського референдуму про внесення змін до Конституції України визначається дата його проведення, якою є остання неділя п'ятдесятиденного строку від дня видання указу.

Стаття 1 ...24 25 26 27 28 ...108 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про всеукраїнський референдум від 06.11.2012 № 5475-VI 

Рекомендовані сторінки

Конституція України Стаття 160. Конституція України набуває чинності з дня її прийняття. Про всеукраїнський референдум Стаття 28. Порядок проголошення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою