Укр Рус

Про всеукраїнський референдум
Стаття 4. Загальні засади всеукраїнського референдумуСт. 4 ЗУ Про всеукраїнський референдум від 06.11.2012 № 5475-VI1. Президент України проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою, якщо його ініційовано з додержанням встановлених Конституцією та законами України вимог щодо організації і порядку проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою.

2. Результати народного волевиявлення на всеукраїнському референдумі є обов'язковими.

3. Новий всеукраїнський референдум з інших питань, що раніше виносилися на референдум, окрім внесення змін до розділів I, III і XIII Конституції України з одного й того самого питання, може бути проведено не раніше ніж через рік з дня оголошення результатів проведеного референдуму.

Реалізація ініціативи щодо внесення змін до розділів I, III і XIII Конституції України з одного й того самого питання можлива Верховною Радою України наступного скликання.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...108 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про всеукраїнський референдум від 06.11.2012 № 5475-VI 

Рекомендовані сторінки

Про всеукраїнський референдум Про всеукраїнський референдум Стаття 5. Основні принципи проведення всеукраїнського референдуму Про всеукраїнський референдум Стаття 6. Загальне право голосуДодати коментар до ст.4 ЗУ Про всеукраїнський референдум від 06.11.2012 № 5475-VI