Укр Рус
< Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус

Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус
Стаття 26. Посвідчення члена екіпажуСт. 26 ЗУ Про Єдиний державний демографічний реєстр від 20.11.2012 № 5492-VI1. Посвідчення члена екіпажу є документом, що посвідчує особу, підтверджує громадянство України і видається громадянину України, який належить до складу екіпажу повітряного судна або забезпечує виконання технологічних процесів перевезення, виконання видів польотів або авіаційних робіт чи технічне обслуговування повітряних суден у позабазових аеропортах.

2. Посвідчення члена екіпажу дає право особі, якій його оформлено, на виїзд з України і в'їзд в Україну з метою виконання службових обов'язків.

3. Посвідчення члена екіпажу не може бути використано на території України громадянином України, якому його оформлено, для вчинення правочинів та здійснення приватних поїздок за кордон, не пов'язаних з виконанням службових обов'язків.

4. Посвідчення члена екіпажу виготовляється у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

5. Посвідчення члена екіпажу оформляється і видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері використання повітряного простору України, протягом 30 календарних днів з дати внесення персональних даних особи до ВІС.

6. До подання про оформлення посвідчення члена екіпажу додаються засвідчені в установленому законодавством України порядку копія паспорта громадянина України, копія свідоцтва авіаційного персоналу (льотного складу та інженерно-технічного персоналу) і додатків до нього з відміткою про допуск до виконання міжнародних польотів.

7. Посвідчення члена екіпажу видається на п'ять років.

8. У разі зміни місця роботи або службових обов'язків чи припинення членом екіпажу льотної роботи його посвідчення члена екіпажу повертається до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері використання повітряного простору України, який його видав.

9. До посвідчення члена екіпажу вноситься така інформація:

1) назва держави;

2) назва документа;

3) ім'я особи;

4) стать;

5) громадянство;

6) дата народження;

7) місце роботи;

8) посада;

9) унікальний номер запису в Реєстрі;

10) номер документа;

11) дата закінчення строку дії документа;

12) відцифрований образ обличчя особи;

13) відцифрований підпис особи;

14) дозвіл на повторний в'їзд;

15) місце видачі;

16) уповноважений суб'єкт, що видав документ (код).

Стаття 1 ...24 25 26 27 28 ...35 

Перейти до статті