Укр Рус

Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України
Стаття 17. Зобов’язання державних органів УкраїниСт. 17 ЗУ Про тимчасово окуповану територію України від 15.04.2014 № 1207-VII1. У разі порушення положень цього Закону державні органи України застосовують механізми, передбачені законами України та нормами міжнародного права, з метою захисту миру, безпеки, прав, свобод і законних інтересів громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій території, а також законних інтересів держави Україна.

2. Україна зобов’язується вживати всіх можливих заходів, передбачених Конституцією та законами України, нормами міжнародного права, для якнайшвидшого звільнення території України від окупації, відновлення цілісності та суверенності держави, відновлення порушених внаслідок окупації прав і свобод людини і громадянина на всій території України.

3. У разі неможливості здійснювати діяльність на тимчасово окупованій території місце розташування державних органів, утворених відповідно до Конституції та законів України, визначається Кабінетом Міністрів України.

Стаття 1 ...15 16 17 18 19 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України від 15.04.2014 № 1207-VII Додати коментар до ст.17 ЗУ Про тимчасово окуповану територію України від 15.04.2014 № 1207-VII