Укр Рус

Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків
Стаття 4. Реалізація мешканцями гуртожитку права на житло шляхом приватизації житлових приміщень у гуртожиткахСт. 4 ЗУ Про житлових прав мешканців гуртожитків від 04.09.2008 № 500-VI1. Громадяни, на яких поширюється дія цього Закону, мають право на приватизацію житлових приміщень у гуртожитках, які перебувають у власності територіальних громад і можуть бути приватизовані відповідно до закону.

Приватизація житлових приміщень у гуртожитках здійснюється відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

2. Громадяни, які на законних підставах проживають у гуртожитках державної форми власності, гуртожитках, що було включено до статутних капіталів товариств, створених у процесі приватизації , набувають право на приватизацію житлових приміщень у таких гуртожитках після їх передачі у власність відповідної територіальної громади.

{ Стаття 4 в редакції Закону N 3716-VI від 08.09.2011 }

Стаття 1 ...2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків від 04.09.2008 № 500-VI 

Рекомендовані сторінки

Про приватизацію державного житлового фонду Стаття 1. Поняття приватизації державного житлового фонду Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитківДодати коментар до ст.4 ЗУ Про житлових прав мешканців гуртожитків від 04.09.2008 № 500-VI