Укр Рус

Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків
Стаття 8. Реалізація мешканцями гуртожитку права на житло шляхом отримання соціального житлаСт. 8 ЗУ Про житлових прав мешканців гуртожитків від 04.09.2008 № 500-VI1. Громадяни, на яких поширюється дія цього Закону, які на законних підставах зареєстровані та тривалий час проживають у гуртожитках, віднесених до недержавного житлового фонду та призначених для проживання працівників , які не мають можливості самостійно придбати чи побудувати власне житло, у разі, коли такі гуртожитки не передаються їх власниками у власність територіальних громад, мають право подальшого проживання в таких гуртожитках до розв'язання їх житлової проблеми.

2. Для сприяння таким громадянам у розв'язанні їх житлової проблеми вони беруться відповідними місцевими радами в установленому порядку на квартирний облік для надання їм соціального житла на загальних підставах.

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків від 04.09.2008 № 500-VI 

Рекомендовані сторінки

Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Стаття 8. Повне державне забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених бать...