Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 30. Умови призначення пенсії по інвалідностіСт. 30 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV
1. Пенсія по інвалідності призначається в разі настання інвалідності, що спричинила повну або часткову втрату працездатності внаслідок загального захворювання за наявності страхового стажу, передбаченого статтею 32 цього Закону.

2. Пенсія по інвалідності призначається незалежно від того, коли настала інвалідність: у період роботи, до влаштування на роботу чи після припинення роботи.

3. Пенсія по інвалідності від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання призначається відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" .


Стаття 1 ...28 29 30 31 32 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про військовий обов язок і військову службу Стаття 26. Звільнення з військової служби Про державну службу Стаття 37. Пенсійне забезпечення і грошова допомога державним службовцям Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 32. Страховий стаж, необхідний для призначення пенсії по інвалідності Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 31. Групи інвалідності Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування