Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 4. Законодавство про пенсійне забезпечення в УкраїніСт. 4 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. Законодавство про пенсійне забезпечення базується на Конституції України , складається з Основ законодавства України про загальнообов'язкове державне соціальне страхування , цього Закону, закону про недержавне пенсійне забезпечення, законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від загальнообов'язкового державного пенсійного страхування та недержавного пенсійного забезпечення, міжнародних договорів з пенсійного забезпечення, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України , а також інших законів та нормативно-правових актів, прийнятих відповідно до законів про пенсійне забезпечення, що регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення в Україні.

2. Якщо міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші норми, ніж ті, що передбачені законодавством України про пенсійне забезпечення, то застосовуються норми міжнародного договору.

3. Виключно законами про пенсійне забезпечення визначаються:

види пенсійного забезпечення;

умови участі в пенсійній системі чи її рівнях;

пенсійний вік для чоловіків та жінок, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат;

джерела формування коштів, що спрямовуються на пенсійне забезпечення;

умови, норми та порядок пенсійного забезпечення;

організація та порядок здійснення управління в системі пенсійного забезпечення.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 6. Соціальні виплати непрацездатним громадянам Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 5. Сфера дії Закону Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 40. Порядок визначення заробітної плати (доходу) для обчислення пенсії Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Прикінцеві положенняДодати коментар до ст.4 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV