Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 43. Перерахунок пенсій, призначених до набрання чинності цим ЗакономСт. 43 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV
1. Перерахунок пенсій за віком, по інвалідності, в разі втрати годувальника, за вислугу років, призначених до набрання чинності цим Законом, здійснюється за нормами цього Закону на підставі документів про вік, страховий стаж, заробітну плату та інших документів, що знаходяться на час перерахунку в пенсійній справі та відповідають вимогам законодавства, що діяло раніше, а також додаткових документів, одержаних органами Пенсійного фонду.

2. Для перерахунку пенсій, призначених до набрання чинності цим Законом, враховується заробітна плата, з якої було раніше обчислено пенсію, за документами, наявними в пенсійній справі, або за вибором пенсіонера - заробітна плата за період, передбачений абзацом першим частини першої статті 40 цього Закону. При цьому заробітна плата для обчислення пенсії визначається відповідно до частини другої статті 40 цього Закону із застосуванням середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України, за 2002 рік.


Стаття 1 ...41 42 43 44 45 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті