Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 50. Утримання надміру виплачених сум пенсій. Відрахування з пенсійСт. 50 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. Суми пенсій, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пенсіонера або подання страхувальником недостовірних даних, можуть бути повернуті пенсіонером добровільно або стягуються на підставі рішень територіальних органів Пенсійного фонду чи в судовому порядку.

2. Відрахування з пенсії провадяться в установленому законом порядку на підставі судових рішень, ухвал, постанов і вироків , виконавчих написів нотаріусів та інших рішень і постанов, виконання яких відповідно до закону провадиться в порядку, встановленому для виконання судових рішень.

Розмір відрахування з пенсії обчислюється з суми, що належить пенсіонерові до виплати.

З пенсії може бути відраховано не більш як 50 відсотків її розміру: на утримання членів сім'ї , на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств і організацій, на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров'я, а також у зв'язку зі смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.

З усіх інших видів стягнень може бути відраховано не більш як 20 відсотків пенсії.

Стаття 1 ...48 49 50 51 52 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 51. Виплата пенсії у разі виїзду за кордон Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 52. Виплата недоотриманої пенсії у зв'язку зі смертю пенсіонера Про загальнообов язкове державне пенсійне страхуванняДодати коментар до ст.50 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV