Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 71. Бюджет Пенсійного фондуСт. 71 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. Бюджет Пенсійного фонду - план утворення і використання цільового страхового фонду, що формується за рахунок страхових внесків до солідарної системи та надходжень з інших джерел, визначених цим Законом.

2. Бюджет Пенсійного фонду затверджується правлінням Пенсійного фонду не пізніше 10 грудня року, що передує рокові, на який складено бюджет.

3. Проект бюджету Пенсійного фонду складається з урахуванням щорічних актуарних розрахунків.

4. Порядок розроблення, затвердження та виконання бюджету Пенсійного фонду встановлюється правлінням Пенсійного фонду.

5. Звіт про виконання бюджету Пенсійного фонду в розрізі статей витрат протягом двох тижнів після його затвердження правлінням Пенсійного фонду підлягає обов'язковій публікації в офіційних друкованих виданнях Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. Інформація про час і місце публічного представлення звіту оприлюднюється разом із звітом про виконання бюджету Пенсійного фонду.

Стаття 1 ...69 70 71 72 73 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 72. Джерела формування коштів Пенсійного фонду Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 73. Використання коштів Пенсійного фонду Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 74. Резерв коштів Пенсійного фондуДодати коментар до ст.71 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV