Укр Рус

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування
Стаття 9. Види пенсійних виплат і соціальних послугСт. 9 ЗУ Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV1. Відповідно до цього Закону за рахунок коштів Пенсійного фонду в солідарній системі призначаються такі пенсійні виплати:

1) пенсія за віком;

2) пенсія по інвалідності внаслідок загального захворювання ;

3) пенсія у зв'язку з втратою годувальника.

2. За рахунок коштів накопичувальної системи пенсійного страхування, що обліковуються на накопичувальних пенсійних рахунках Накопичувального фонду або на індивідуальних пенсійних рахунках у відповідних недержавних пенсійних фондах - суб'єктах другого рівня системи пенсійного забезпечення, здійснюються такі пенсійні виплати, як довічні пенсії і одноразова виплата.

{ Частина друга статті 9 в редакції Закону N 3668-VI від 08.07.2011 }

3. У солідарній системі надаються соціальні послуги за рахунок коштів Пенсійного фонду.

До соціальних послуг, передбачених цим Законом, належить допомога на поховання пенсіонера.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування від 09.07.2003 № 1058-IV 

Рекомендовані сторінки

Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 26. Умови призначення пенсії за віком Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 11. Особи, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 10. Право вибору пенсійних виплат Про загальнообов язкове державне пенсійне страхування Стаття 37. Розмір пенсії у зв'язку з втратою годувальника