Укр Рус

Про загальнообов язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві
Стаття 55. Вирішення спорівСт. 55 ЗУ Про загальнообов язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві від 23.09.1999 № 1105-XIVСпори щодо визначення класу професійного ризику виробництва, а також щодо розміру шкоди та прав на її відшкодування, накладення штрафів та з інших питань вирішуються в судовому порядку. За бажанням заінтересована особа може звернутися з питань вирішення спору до спеціальної комісії при виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків. До складу цієї комісії на громадських і паритетних засадах входять представники держави, застрахованих осіб і страхувальників.
{ Частина перша статті 55 із змінами, внесеними згідно із Законом N 2464-VI від 08.07.2010 }
 
Такі ж комісії на тих же засадах створюються при робочих органах виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків із залученням представників місцевих органів виконавчої влади, застрахованих осіб і страхувальників.
 
Положення про діяльність і персональний склад цих комісій затверджується правлінням Фонду соціального страхування від нещасних випадків.
 
Рішення комісії при робочому органі виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків може бути оскаржено до комісії, створеної при виконавчій дирекції цього Фонду, а рішення останньої - до його правління.

Стаття 1 ...53 54 55 

Перейти до статті