Укр Рус

Про загальну безпечність нехарчової продукції
Стаття 7. Звернення споживачів (користувачів) щодо захисту права на безпечність продукціїСт. 7 ЗУ Про загальну безпечність нехарчової продукції від 02.12.2010 № 2736-VI1. Споживачі мають право звертатися до органів державного ринкового нагляду за захистом порушеного права на безпечність продукції.

2. Органи державного ринкового нагляду з метою здійснення моніторингу причин і кількості таких звернень споживачів ведуть їх облік у порядку , встановленому Кабінетом Міністрів України.

3. Порядок проведення перевірок характеристик продукції на відповідність вимогам щодо безпечності на підставі звернень споживачів визначається Законом України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції" .

4. Інформація про порядок звернення споживачів щодо захисту права на безпечність продукції і про поштові адреси, за якими можуть подаватися звернення, розміщується на інформаційних стендах у приміщеннях органів державного ринкового нагляду, центрального органу виконавчої влади з питань економічної політики, спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у сфері захисту прав споживачів та його територіальних органів і на офіційних веб-сайтах відповідних органів.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті