Укр Рус

Про захист суспільної моралі
Стаття 4. Сфера дії ЗаконуСт. 4 ЗУ Про захист суспільної моралі від 20.11.2003 № 1296-IVДія Закону поширюється на діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування у частині державного регулювання і контролю за обігом продукції сексуального чи еротичного характеру, на діяльність установ та організацій усіх форм власності, юридичних осіб та громадян у сфері обігу відповідної продукції на території України, а також за її межами, якщо суб'єктами правовідносин є громадяни України та юридичні особи, зареєстровані відповідно до чинного законодавства України.

Дія цього Закону не поширюється на виробництво чи розповсюдження документальних матеріалів, художніх творів літератури, мистецтва та культури, які визнані класичним чи світовим мистецтвом, на обіг наукових, науково-популярних, публіцистичних, освітніх матеріалів з питань статі й сексу та виробів сексуального характеру медичного призначення.

Стаття 1 2 3 4 5 6 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про захист суспільної моралі від 20.11.2003 № 1296-IV 

Рекомендовані сторінки

Про захист суспільної моралі Стаття 5. Основні напрями державного регулювання обігу інформаційної продукції, що негативно впливає на суспільну мораль Про захист суспільної моралі Стаття 6. Заборона обігу предметів та продукції порнографічного характеруДодати коментар до ст.4 ЗУ Про захист суспільної моралі від 20.11.2003 № 1296-IV