Укр Рус

Про захист тварин від жорстокого поводження
Стаття 2. Нормативно-правове регулювання захисту тварин від жорстокого поводженняСт. 2 ЗУ Про захист тварин від жорстокого поводження вiд 21.02.2006 № 3447-IVНормативно-правове регулювання захисту тварин від жорстокого поводження здійснюється цим Законом, законами України "Про тваринний світ" , "Про охорону навколишнього природного середовища" , "Про ветеринарну медицину" , "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" , "Про захист населення від інфекційних хвороб" та іншими нормативно-правовими актами, що прийняті відповідно до нього.

Якщо міжнародним договором України встановлені інші правила щодо захисту тварин від жорстокого поводження, ніж ті, що передбачені цим Законом, то застосовуються правила міжнародного договору України.

Стаття 1 2 3 4 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про захист тварин від жорстокого поводження вiд 21.02.2006 № 3447-IV 

Рекомендовані сторінки

Про захист тварин від жорстокого поводження Стаття 9. Особливості утримання домашніх тварин Про захист тварин від жорстокого поводження Про захист тварин від жорстокого поводження Стаття 4. Основні принципи захисту тварин від жорстокого поводження