Укр Рус

Про захист тварин від жорстокого поводження
Стаття 7. Загальні правила утримання тварин, що виключають жорстокістьСт. 7 ЗУ Про захист тварин від жорстокого поводження вiд 21.02.2006 № 3447-IVУмови утримання тварин повинні відповідати їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям.

Умови утримання тварин повинні задовольняти їх природні потреби в їжі, воді, сні, рухах, контактах із собі подібними, у природній активності та інші потреби.

Кількість тварин, що утримуються, обмежується можливістю забезпечення їм умов утримання відповідно до вимог цього Закону.

Місце утримання тварин повинно бути оснащено таким чином, щоб забезпечити необхідні простір, температурно-вологісний режим, природне освітлення, вентиляцію та можливість контакту тварин із природним для них середовищем.

Утримання тварин у дитячих закладах допускається за умови забезпечення постійного догляду за тваринами відповідно до вимог цього Закону.

Стаття 1 ...5 6 7 8 9 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про захист тварин від жорстокого поводження вiд 21.02.2006 № 3447-IV 

Рекомендовані сторінки

Про захист тварин від жорстокого поводження Про захист тварин від жорстокого поводження Стаття 8. Особливості утримання диких тварин у неволі Про захист тварин від жорстокого поводження Стаття 9. Особливості утримання домашніх тваринДодати коментар до ст.7 ЗУ Про захист тварин від жорстокого поводження вiд 21.02.2006 № 3447-IV