Укр Рус
< Про залізничний транспорт

Про залізничний транспорт
Стаття 8. Основи організації перевезень на залізничному транспортіСт. 8 ЗУ Про залізничний транспорт від 04.07.1996 № 273/96-ВРПеревезення вантажів, пасажирів, багажу, вантажобагажу і пошти залізничним транспортом загального користування організується на договірних засадах. Для забезпечення виконання договірних зобов'язань здійснюється перспективне та поточне планування перевезень.

Умови та порядок організації перевезень, у тому числі в прямому змішаному сполученні, за участю залізниць та інших видів транспорту, нормативи якості вантажних перевезень (терміни доставки, безпека перевезень, схоронність вантажів) та обслуговування пасажирів, відправників і одержувачів вантажів визначаються Статутом залізниць України, Правилами перевезень вантажів та Правилами перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України.

Господарська діяльність щодо надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів залізничним транспортом провадиться на підставі ліцензії, яка видається в порядку, встановленому законодавством. ( Статтю 8 доповнено частиною третьою згідно із Законом N 3370-IV ( 3370-15 ) від 19.01.2006 )

Стаття 1 ...6 7 8 9 10 ...27 

Перейти до статті