Укр Рус

Ваш гід в законодавстві України


Друкувати

Ст. 14 ЗУ Про засади внутрішньої і зовнішньої політики від 01.07.2010 № 2411-VI


Чинний зі змінами. Перевірено 01.12.2018


Про засади внутрішньої і зовнішньої політики
Стаття 14. Прикінцеві положення 

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Внести до Закону України "Про основи національної безпеки України" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 39, ст. 351) такі зміни:

1) абзац другий статті 1 доповнити словами "у сферах правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, прикордонної діяльності та оборони, міграційної політики, охорони здоров'я, освіти та науки, науково-технічної та інноваційної політики, культурного розвитку населення, забезпечення свободи слова та інформаційної безпеки, соціальної політики та пенсійного забезпечення, житлово-комунального господарства, ринку фінансових послуг, захисту прав власності, фондових ринків і обігу цінних паперів, податково-бюджетної та митної політики, торгівлі та підприємницької діяльності, ринку банківських послуг, інвестиційної політики, ревізійної діяльності, монетарної та валютної політики, захисту інформації, ліцензування, промисловості та сільського господарства, транспорту та зв'язку, інформаційних технологій, енергетики та енергозбереження, функціонування природних монополій, використання надр, земельних та водних ресурсів, корисних копалин, захисту екології і навколишнього природного середовища та інших сферах державного управління при виникненні негативних тенденцій до створення потенційних або реальних загроз національним інтересам";

2) в абзаці одинадцятому статті 6 слова "та в євроатлантичний безпековий простір" виключити;

3) в абзаці п'ятому частини другої статті 8 слова "та Організації Північноатлантичного договору" виключити.

3. Визнати такою, що втратила чинність, Постанову Верховної Ради України від 2 липня 1993 року "Про Основні напрями зовнішньої політики України" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 37, ст. 379).

4. Кабінету Міністрів України:

у тримісячний строк підготувати та внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, які суперечать цьому Закону.


Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 1 липня 2010 року
N 24

Стаття 1 ...12 13 14

Перейти до статті