Укр Рус

Про засади запобігання і протидії корупції
Стаття 13. Кодекси поведінкиСт. 13 ЗУ Про засади запобігання і протидії корупції від 07.04.2011 № 3206-VI
1. Загальні вимоги до поведінки осіб, зазначених у пункті 1 частини першої статті 4 цього Закону, якими вони зобов'язані керуватися під час виконання своїх службових повноважень, підстави та порядок притягнення до відповідальності за порушення цих вимог установлюються законом.

2. Законами та іншими нормативно-правовими актами, що визначають організацію і порядок діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, надання окремих видів державних послуг або порядок діяльності категорій осіб, уповноважених на виконання функцій держави, місцевого самоврядування, можуть установлюватися спеціальні вимоги щодо поведінки таких осіб.

3. Держава сприяє закріпленню норм професійної етики та інших вимог щодо здійснення окремих видів діяльності в кодексах поведінки підприємців, представників відповідних професій.


Стаття 1 ...11 12 13 14 15 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про засади запобігання і протидії корупції від 07.04.2011 № 3206-VI 

Рекомендовані сторінки

Про засади запобігання і протидії корупції Стаття 14. Урегулювання конфлікту інтересів Про засади запобігання і протидії корупції Стаття 15. Антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актів Про засади запобігання і протидії корупції Стаття 12. Фінансовий контроль Про засади запобігання і протидії корупціїДодати коментар до ст.13 ЗУ Про засади запобігання і протидії корупції від 07.04.2011 № 3206-VI