Укр Рус

Про засади запобігання і протидії корупції
Стаття 15. Антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актівСт. 15 ЗУ Про засади запобігання і протидії корупції від 07.04.2011 № 3206-VI1. З метою виявлення у проектах нормативно-правових актів норм, що можуть сприяти вчиненню корупційних правопорушень, розроблення рекомендацій стосовно їх усунення Міністерство юстиції України проводить антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів.

Порядок і методологія проведення антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів та порядок оприлюднення її результатів визначаються Міністерством юстиції України.

Результати антикорупційної експертизи підлягають обов'язковому розгляду під час прийняття рішення щодо видання відповідного нормативно-правового акта.

2. Обов'язковій антикорупційній експертизі підлягають проекти законів України, актів Президента України, інших нормативно-правових актів, що розробляються Кабінетом Міністрів України, міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади.

3. За ініціативою фізичних осіб, об'єднань громадян, юридичних осіб може проводитися громадська антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актів.

Проведення громадської антикорупційної експертизи проектів нормативно-правових актів та оприлюднення її результатів здійснюються за рахунок відповідних фізичних осіб, об'єднань громадян, юридичних осіб або інших джерел, не заборонених законодавством.

Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про засади запобігання і протидії корупції від 07.04.2011 № 3206-VI 

Рекомендовані сторінки

Про засади запобігання і протидії корупції Стаття 17. Заборона на одержання послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування Про засади запобігання і протидії корупції Стаття 22. Особливості звільнення з роботи осіб, які вчинили корупційні правопорушення Про Кабінет Міністрів України Стаття 12. Відставка Кабінету Міністрів України Про Кабінет Міністрів України Стаття 6. Склад Кабінету Міністрів України та статус його членів Про засади запобігання і протидії корупції Стаття 18. Участь громадськості в заходах щодо запобігання і протидії корупціїДодати коментар до ст.15 ЗУ Про засади запобігання і протидії корупції від 07.04.2011 № 3206-VI