Укр Рус
< Про Збройні Сили України

Про Збройні Сили України
Стаття 15. Фінансування Збройних Сил України Ст. 15 ЗУ Про ЗСУ від 06.12.1991 № 1934-XII
Фінансування Збройних Сил України здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України. Фінансування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, які виділяються Міністерству оборони України окремим рядком на утримання Сил спеціальних операцій Збройних Сил України, а також інших джерел, передбачених законодавством.
{ Частина перша статті 15 в редакції Закону N 1437-VIII від 07.07.2016 }

Фінансування Збройних Сил України може здійснюватися додатково за рахунок благодійних пожертв фізичних та юридичних осіб у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
{ Статтю 15 доповнено новою частиною згідно із Законом N 1190-VII від 08.04.2014 }

Фінансування витрат Міністерства оборони України на виконання завдань, до яких можуть залучатися з'єднання, частини і підрозділи Збройних Сил України, визначених частиною третьою статті 1 цього Закону, здійснюється Кабінетом Міністрів України за рахунок коштів, що виділяються у встановленому законом порядку на виконання цих завдань, або додаткових коштів (надходжень).

Контроль за виконанням Державного бюджету України в частині, що стосується витрат на забезпечення функціонування Збройних Сил України, здійснюється згідно із законом.


Стаття 1 ...13 14 15 16 17 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті