Укр Рус

Про здійснення державних закупівель
Стаття 9. Громадський контроль у сфері державних закупівельСт. 9 ЗУ Про здійснення держзакупівель від 01.06.2010 № 2289-VI1. Громадський контроль забезпечується через вільний доступ до всієї інформації щодо державних закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до цього Закону.

2. Замовники і учасники процедур закупівель та Уповноважений орган повинні сприяти залученню громадськості до здійснення контролю у сфері закупівель відповідно до законів України "Про об'єднання громадян" , "Про звернення громадян" і "Про інформацію" .

3. Громадяни і громадські організації та їх спілки не мають права втручатися у діяльність Уповноваженого органу та процедуру визначення замовником переможця торгів.

4. Під час проведення процедур розкриття пропозицій конкурсних торгів мають право бути присутніми представники засобів масової інформації. Замовники зобов'язані забезпечити безперешкодний доступ представників засобів масової інформації на їхню вимогу до процедури розкриття пропозицій конкурсних торгів.

Стаття 1 ...7 8 9 10 11 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про здійснення державних закупівель від 01.06.2010 № 2289-VI 

Рекомендовані сторінки

Про здійснення державних закупівель Стаття 10. Оприлюднення інформації про закупівлю Про здійснення державних закупівель Стаття 11. Комітет з конкурсних торгівДодати коментар до ст.9 ЗУ Про здійснення держзакупівель від 01.06.2010 № 2289-VI