Укр Рус
< Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції

Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням антитерористичної операції
Стаття 3. Визначення територіальної підсудності в разі зміни меж району або завершення антитерористичної операціїСт. 3 ЗУ Про здійснення правосуддя та кримінального провадження у зв’язку з проведенням АТО від 12.08.2014 № 1632-VII


Чинний зі змінами. Перевірено 14.12.2017


1. Державна судова адміністрація України на підставі прийнятих в установленому законом порядку рішень про зміну меж або завершення антитерористичної операції в разі відновлення належних умов діяльності місцевих судів, апеляційних судів, які знаходяться в районі, де проводилася антитерористична операція, направляє до відповідного вищого спеціалізованого суду подання про можливість відновлення роботи відповідного місцевого, апеляційного суду. Голова відповідного вищого спеціалізованого суду видає розпорядження про відновлення роботи визначеного в поданні Державної судової адміністрації України місцевого або апеляційного суду.

2. Визначення територіальної підсудності справ, розгляд яких розпочинається після видання головою відповідного вищого спеціалізованого суду розпорядження про відновлення роботи місцевого, апеляційного суду у зв’язку із зміною меж району або завершенням антитерористичної операції, здійснюється без урахування положень цього Закону.

3. Місцеві та апеляційні суди, які розпочали розгляд справ відповідно до частин першої і другої статті 1 цього Закону, після видання головою відповідного вищого спеціалізованого суду розпорядження про відновлення роботи відповідних місцевих або апеляційних судів у зв’язку із зміною меж району або завершенням антитерористичної операції продовжують розгляд таких справ.


Стаття 1 2 3 4 5 6

Перейти до статті