Укр Рус

Про землеустрій
Стаття 32. Державний фонд документації із землеустроюСт. 32 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IVДержавний фонд документації із землеустрою формується на основі збору, обробки, обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою.

Документація із землеустрою Державного фонду документації із землеустрою є державною власністю і не може передаватись у приватну власність.

Доступ до матеріалів Державного фонду документації із землеустрою, що становлять державну таємницю, здійснюється відповідно до закону.

Розробники документації із землеустрою зобов'язані безоплатно передавати копії матеріалів у Державний фонд документації із землеустрою. Використання цих матеріалів дозволяється лише з дотриманням вимог законодавства про авторські права.

Положення про Державний фонд документації із землеустрою , а також порядок надходження, обліку та зберігання матеріалів у ньому затверджує Кабінет Міністрів України.

Стаття 1 ...30 31 32 33 34 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV 

Рекомендовані сторінки

Про землеустрій Стаття 25. Документація із землеустрою Про землеустрій Стаття 33. Порядок користування документацією із землеустрою Про землеустрій Стаття 34. Топографо-геодезичні та картографічні роботи при здійсненні землеустроюДодати коментар до ст.32 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV