Укр Рус

Про землеустрій
Стаття 35. Інвентаризація земель при здійсненні землеустроюСт. 35 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IVІнвентаризація земель проводиться з метою встановлення місця розташування об'єктів землеустрою, їхніх меж, розмірів, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються, використовуються нераціонально або не за цільовим призначенням, виявлення і консервації деградованих сільськогосподарських угідь і забруднених земель, встановлення кількісних та якісних характеристик земель, необхідних для ведення державного земельного кадастру, здійснення державного контролю за використанням та охороною земель і прийняття на їх основі відповідних рішень органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

У разі виявлення при проведенні інвентаризації земель державної та комунальної власності земель, не віднесених до тієї чи іншої категорії, віднесення таких земель до відповідної категорії здійснюється органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування на підставі відповідної документації із землеустрою, погодженої та затвердженої в установленому законом порядку.


Стаття 1 ...33 34 35 36 37 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV 

Рекомендовані сторінки

Про землеустрій Стаття 36. Ґрунтові, геоботанічні та інші обстеження земель при здійсненні землеустрою Про землеустрій Стаття 37. Бонітування ґрунтів при здійсненні землеустроюДодати коментар до ст.35 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV