Укр Рус

Про землеустрій
Стаття 40. Технічне та технологічне забезпечення землеустроюСт. 40 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IVТехнічне забезпечення землеустрою базується на використанні засобів обчислювальної та інформаційної техніки, технічних засобів для виконання геодезичних та інших робіт.

Технологічне забезпечення землеустрою базується на використанні сучасних інформаційних технологій і систем для збору, ведення, контролю, накопичення, зберігання, поновлення, пошуку, перетворення, переробки, відображення, видачі й передачі даних.

Основою інформаційного забезпечення землеустрою є автоматизовані системи, призначені для обробки даних земельно-кадастрових, топографо-геодезичних та інших зйомок і дистанційного зондування, ведення земельної статистики, прогнозування, планування, проектування, картографування, організаційного управління.

Стаття 1 ...38 39 40 41 42 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV 

Рекомендовані сторінки

Земельний кодекс України Стаття 40. Земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва Про землеустрій Стаття 41. Надання консалтингових послуг з питань землеустрою Про землеустрій Стаття 42. Документація із землеустрою щодо визначення державного кордону УкраїниДодати коментар до ст.40 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV