Укр Рус

Про землеустрій
Стаття 42. Документація із землеустрою щодо визначення державного кордону УкраїниСт. 42 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IVДержавний кордон України визначається рішеннями Верховної Ради України та міжнародними договорами України, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

Документацію із землеустрою щодо визначення державного кордону України готує комісія, створена Кабінетом Міністрів України, яка узгоджує з відповідною комісією суміжної держави питання визначення державного кордону України.

На основі узгодженого рішення цих комісій готується протокол визначення державного кордону України і відповідні графічні матеріали, які погоджуються Кабінетом Міністрів України і подаються на розгляд Верховної Ради України.

На підставі рішення Верховної Ради України розробляється документація із землеустрою щодо встановлення в натурі державного кордону України.

Стаття 1 ...40 41 42 43 44 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV 

Рекомендовані сторінки

Про землеустрій Стаття 43. Встановлення в натурі (на місцевості) державного кордону України Про землеустрій Стаття 44. Загальнодержавні і регіональні програми використання та охорони земель