Укр Рус

Про землеустрій
Стаття 55. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)Ст. 55 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IVВстановлення меж земельної ділянки в натурі проводиться відповідно до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі здійснюється на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі .

Документація із землеустрою щодо встановлення меж житлової та громадської забудови розробляється у складі генерального плану населеного пункту, проектів розподілу територій і є основою для встановлення меж земельних ділянок в натурі .

Межі земельної ділянки в натурі закріплюються межовими знаками встановленого зразка.

У разі, якщо межі земельних ділянок в натурі збігаються з природними та штучними лінійними спорудами і рубежами , межові знаки можуть не встановлюватися.

Власники землі та землекористувачі, у тому числі орендарі, зобов'язані дотримуватися меж земельної ділянки, закріпленої в натурі межовими знаками встановленого зразка.

Межові знаки здаються за актом під нагляд на збереження власникам землі та землекористувачам, у тому числі орендарям.

Стаття 1 ...53 54 55 56 57 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV 

Рекомендовані сторінки

Про землеустрій Стаття 56. Технічна документація із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку Про землеустрій Стаття 55. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Про землеустрій Стаття 57. Спеціальні тематичні карти і атласи стану земель та їх використання Про землеустрій Стаття 54. Робочі проекти землеустроюДодати коментар до ст.55 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV