Укр Рус

Про землеустрій
Стаття 55. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)Ст. 55 ЗУ Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IVВстановлення меж земельної ділянки в натурі проводиться відповідно до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.

Встановлення меж земельної ділянки в натурі здійснюється на основі технічної документації із землеустрою, якою визначається місцеположення поворотних точок меж земельної ділянки в натурі .

Документація із землеустрою щодо встановлення меж житлової та громадської забудови розробляється у складі генерального плану населеного пункту, проектів розподілу територій і є основою для встановлення меж земельних ділянок в натурі .

Межі земельної ділянки в натурі закріплюються межовими знаками встановленого зразка.

У разі, якщо межі земельних ділянок в натурі збігаються з природними та штучними лінійними спорудами і рубежами , межові знаки можуть не встановлюватися.

Власники землі та землекористувачі, у тому числі орендарі, зобов'язані дотримуватися меж земельної ділянки, закріпленої в натурі межовими знаками встановленого зразка.

Межові знаки здаються за актом під нагляд на збереження власникам землі та землекористувачам, у тому числі орендарям.

Стаття 1 ...53 54 55 56 57 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про землеустрій від 22.05.2003 № 858-IV 

Рекомендовані сторінки

Про землеустрій Стаття 50. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок Земельний кодекс України Стаття 183. Завдання землеустрою