Укр Рус
< Про житлово-комунальні послуги

Про житлово-комунальні послуги
Стаття 29. Особливості укладання договорів у багатоквартирному будинкуСт. 29 ЗУ Про житлово-комунальні послуги від 24.06.2004 № 1875-IV
1. Договір на надання житлово-комунальних послуг (крім послуг з централізованого опалення, послуг з централізованого постачання холодної води, послуг з централізованого постачання гарячої води, послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.

2. У разі якщо балансоутримувач не є виконавцем, він укладає договори на надання житлово-комунальних послуг (крім послуг з централізованого опалення, послуг з централізованого постачання холодної води, послуг з централізованого постачання гарячої води, послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) з іншим виконавцем.

3. Договір на надання послуг з централізованого опалення, послуг з централізованого постачання холодної води, послуг з централізованого постачання гарячої води, послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та виконавцями цих послуг.

4. Процедура погодження умов договору відбувається протягом одного місяця з дня внесення проекту договору однією із сторін.


Стаття 1 ...27 28 29 30 31 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті