Укр Рус

Про звернення громадян
Стаття 22. Особистий прийом громадянСт. 22 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВРКерівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян зобов'язані проводити особистий прийом громадян.

Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години, у зручний для громадян час, за місцем їх роботи і проживання. Графіки прийому доводяться до відома громадян.

Порядок прийому громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, об'єднаннях громадян визначається їх керівниками.

Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

Стаття 1 ...20 21 22 23 24 ...Прикінцеві положення 

Перейти до статті
Скачать бесплатно Закон України Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР 

Рекомендовані сторінки

Про звернення громадян Стаття 24. Відповідальність посадових осіб за порушення законодавства про звернення громадян Про звернення громадян Стаття 23. Організація прийому громадян вищими посадовими особами Про звернення громадян Про звернення громадян Стаття 18. Права громадянина при розгляді заяви чи скаргиДодати коментар до ст.22 ЗУ Про звернення громадян від 02.10.1996 № 393/96-ВР